Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Mahmut Bilgiç

Genel Müdür

1964 yılında Kayseri'de dünyaya gelen Mahmut Bilgiç ilk ve ortaokulu Ankara ve Kayseri'de, lise eğitimini ise Kayseri'de tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Bilgiç, sektöründe lider konumda olan firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. 2013 yılından beri Tekno Bağlantı El. Paz. Ve Tic. A. Ş.' de Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

Pelin Taşdemir Yılmaz

Satış ve Pazarlama Müdürü

1979 yılında Ardahan'da dünyaya gelen Pelin Yılmaz ilkokul ve ortaokulu Ardahan'da, liseyi ise Kocaeli’nde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümden mezun olan Yılmaz, sektöründe lider olan uluslararası şirketlerde Satış Yöneticiliği yapmıştır. 2019 yılından beri Tekno Bağlantı El. Paz. Ve Tic. A. Ş.' de Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Mustafa Tekedereli

İnsan Kaynakları Müdürü

1978 yılında Malatya'da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünden mezun olan Tekedereli, çeşitli firmalarda muhasebe ve finans alanlarında görev almıştır. 2012 yılından beri üretimin çeşitli aşamalarında, sevkiyat, ön muhasebe ve İ.K. bölümlerinde çeşitli görevlerde çalışmıştır. Şu anda Tekno Bağlantı El. Paz. ve Tic. A. Ş.' de İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Ahmet Karabey

Üretim Müdürü

1980 yılında Malatya'da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’ da tamamlamıştır. Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Karabey, iş hayatı boyunca lider firmalarda Üretim Yöneticiliği yapmıştır. 2014 yılından beri Tekno Bağlantı El. Paz. ve Tic. A. Ş.' de Üretim Müdürlüğü görevinde devam etmektedir.

Hamit Turgut Durmaz

Isıl İşlem - Kaplama Müdürü

1980 Yılında Malatya’da dünyaya gelen Hamit Turgut DURMAZ lise eğitimini Malatya’ da tamamlayıp Yükseköğrenimini İnönü Üniversitesi Kimya bölümünde bitirip Yüksek lisansını aynı fakültenin Fizikokimya Anabilim dalında tamamlamıştır. 2011 yılından beri Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. A. Ş.' de Isıl İşlem ve Kaplama bölümü Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Muharrem Özköse

Bakım - Onarım Müdürü

1950 yılında Malatya ’da dünyaya gelen Muharrem ÖZKÖSE orta ve lise öğrenimini Malatya’ da tamamlamıştır. Daha sonra yükseköğrenimini Ankara Yükseliş Üniversitesi Makine mühendisliği bölümünde tamamlayarak 1975 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra çeşitli iş kollarında ve özellikle motor yenileme işleriyle uğraşan Muharrem ÖZKÖSE 2012 yılından bu yana Tekno Bağlantı El. Paz. ve Tic. A. Ş.' de Bakım-Onarım Müdürü olarak görev almaktadır.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
+90 (422) 244 00 55

2. Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:28, 44100 Yeşilyurt / MALATYA


Telif Hakkı © Tekno Bağlantı Elemanları Paz. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.